Umywalki z blatem na wymiar

Umywalki z blatem na wymiar

Umywalki z blatem na wymiar to nowoczesne wyposażenie łazienki o luksusowym charakterze

Produkowane w manufakturze Luxum umywalki na zamówienie, wytwarzane są z wysokiej klasy materiałów Solid Surface. Ich użycie pozwala na realizację umywalek z blatem, stworzonych na wymiar, według nieograniczonych możliwości.

W  realizacjach nowoczesnego wyposażenia łazienek, Luxum kieruje się potrzebami inwestorów, dostarczając umywalki z blatem nawet w pojedynczych egzemplarzach.

Doświadczenie i najnowsze zdobycze technologiczne, to pewność rozwiązań, które służą każdego dnia. Umywalki z blatem na wymiar od Luxum są w zdecydowanej większości samonośne. To oznacza, że nie potrzeba do montażu specjalistycznych stelaży czy kotew.

Umywalki z blatem przygotowywane z kompozytów Solid Surface takich jak Corian, Staron, Krion, Kerrock czy unikalny, lekki kompozyt GFK Luxum, są wyposażeniem nowocześniejszym i lepszym od tradycyjnych umywalek z blatem ceramicznym. Umywalki z blatem ceramicznym mają ograniczoną wielkość, formę i kolorystykę. Dodatkowo, dzięki rozwiązaniom Luxum, nowoczesne umywalki z blatem, są w dowolnym rozmiarze, kolorze, kształcie i strukturze.

Umywalki wytwarzane na zamówienie w Luxum, według indywidualnego projektu, powstają w unikalnych, pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach, stając się niepowtarzalnym wyposażeniem łazienki, podkreślając status i ekskluzywność inwestycji.

Umywalka z blatem kompozytowym staje się ikoną nowoczesnej łazienki. Inwestorzy doceniają funkcje miejsc odstawczych na blacie, z prawej lub lewej strony. Dodatkowa, ergonomiczna przestrzeń wokół umywalki pozwala na wygodne organizowanie miejsca i łatwą dostępność do najbardziej potrzebnych kosmetyków i przyborów pielęgnacyjnych.

Umywalki z blatem są świetnym rozwiązaniem we wnękach. Idealnie dopasowane, zgodnie z założeniem inwestora. Dokładność montażu, nawet do 1 mm. Dodatkowo, każda umywalka z blatem, może być specjalnie zaopatrzona w misę, ukształtowaną tak, aby mogła znajdować się bezpośrednio nad pralką.

Jednym z najczęstszych wyborów klientów to blat z dwiema umywalkami. Umywalki podwójne z blatem, są rozwiązaniem wyjątkowo modnym i poszukiwanym do nowoczesnych łazienek rodzinnych lub luksusowych łazienek gabinetowych.

Szczególnym uznaniem designerów, architektów i wymagających inwestorów cieszą się umywalki z odpływem liniowym, gdzie blat odstawczy jest dodatkowym atutem. Klienci poszukują także umywalki z nogą boczną, z odwróconym “L”.

Luxum jest europejskim liderem produkcji nowoczesnych umywalek z blatem na zamówienie

UMYWALKI NA WYMIAR

JAK ZAMAWIAĆ

UMYWALKI GOTOWE CRISTALSTONE

KONTAKT
close slider

Call, write or use the form

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Call, write or use the form

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Z NAJLEPSZYMI OFERTAMI